Askaha

Oslavy

Každý den je důvod k oslavě. U nás v areálu ASKAHA najdete skvělý prostor ať už slavíte narozeniny, promoce, firemní večírky nebo jen další den na tomhle světě. V průběhu celého roku  lze oslavy uspořádat jak ve vnitřních tak venkovních prostorách. Kapacita pro menší i větší oslavy. (od 15 do 80 hostů). Vše společně  připravíme tak, abyste se cítili útulně a komfortně.

 

 

K dispozici je kromě salonku také stylový kamenný bar s klenbami z 19. století, kde je kromě posezení k dispozici také výčep pro tři druhy čepovaných nápojů, kvalitní automat na kávu a vybavená kuchyně.

 

Pro venkovní grilovačku máme k dispozici velkoplošný gril Kedar, na který nasázíte od hamburgerů, přes ryby až po pořádné hovězí steaky.
Venkovní kuchyně je kompletně vybavena. Od sporáku, přes lednici až po elektrickou troubu. Ze vyvýšených záhonů můžete sklidit čerstvé bylinky a použít je do nápojů nebo salátů.

 

V prostorách ASKAHA nevaříme, je možné mít vlastní catering, vlastní nápoje, vlastní výzdobu, zajistit si koktejlový nebo sladký bar.

 

 

Pro ubytování Vašich hostů poslouží stylové a kompletně vybavené glamping stany s manželskými lůžky a možností přistýlek. 

 

Zvířata i domácí mazlíčci jsou u nás vždy vítáni. Pro táborákové vyznavače máme k dispozici prostorné ohniště, kde můžete posedět v kruhu přátel nebo si  opékat buřty. 


Pro rezervaci Vašeho termínu využijte náš rezervační formulář. Rezervace je nezávazná, popište nám Vaši představu. My Vás budeme kontaktovat a rádi zašleme podrobnosti ohledně našeho pronájmu a podmínek.