Askaha

Ubytování

Rádi bychom Vám dopřáli nevšední zážitek na který jen tak nezapomenete. Protože máme vřelý vztah k přírodě a víme jak skvělé je probudit se na čerstvém vzduchu, rozhodli jsme se do našeho areálu Askaha postavit celkem osm severských glamping stanů Nordisk. 

 

Kromě stanů je Vám k dispozici také 5 pokojů v prvním patře našeho penzionu. V pokojích pohodlně ubytujeme až 18 hostů. Ke každému pokoji je k dispozici vlastní sociální zařízení se sprchou a WC.

Ubytovat ve stanech můžeme až 16 hostů, případně dalších 16 hostů na přistýlkách.

 

Abyste se cítili opravdu komfortně každý stan nabízí plochu 20m2, manželskou nebo samostatnou postel. Peřiny, polštáře, včetně ložního prádla, ručníků i odkládacích prostor jsou vždy připraveny tak abyste se cítili komfortně. Stany jsou opatřeny osvětlením a lze využít i el. zásuvku. 

Pro stany máme v kempu Askaha zázemí s prostornou sprchou a WC. Pro všechny naše hosty je k dispozici kompletně vybavená venkovní krytá kuchyně s lednicí, sporákem, troubou i velkým grilem KEDAR, kde si můžete připravit snídaně obědy i večeře.

Pro rezervaci termínu ubytování využijte náš rezervační formulář. Rezervace je nezávazná, po jejím obdržení Vás budeme brzy kontaktovat a rádi zašleme podrobnosti ohledně našich podmínek a dalších možností.


Na sezonu 2024/2025 plánujeme otevření penzionu a tím navýšíme i možný počet ubytovaných hostů.