Askaha

Svatby

Víme jak těžké je najít ideální místo pro Váš “den D”. Rádi Vám pomůžeme připravit vše tak, aby Váš velký den byl přesně takový, jaký jste si ho vysnili.
Prostory našeho areálu ASKAHA pronajímáme vždy na 3-4 dny a to včetně celého zázemí, které Vám bude kompletně k dispozici. 
Prostor Vám můžeme předat například v pátek ráno a v pondělí ráno si jej od Vás zase převezmeme nazpět.  

 

Pokud máte jiné představy a přání, nebojte se nám to sdělit, určitě to společně vymyslíme.

Svatby lze u nás uspořádat celoročně. Prostory našeho areálu ASKAHA jsou ideální pro malé i středně velké svatby (cca 80 hostů). Máme pro Vás dostatek prostoru – cca 11.000 m2, který je Vám kompletně k dispozici. Na travnaté ploše můžete postavit další stany a získat tak kapacitu pro více než 120 hostů. 

 

V zimních měsících je kapacita omezena na (70 hostů), tak abyste se v uzavřeném prostoru stále cítili příjemně a komfortně.
Každý z nás má rád něco jiného a představy o ideální svatbě se mohou lišit, proto je každá svatba jiná a jedinečná.

Své hosty můžete ubytovat v osmi luxusně vybavených glamping stanech s kapacitou až 32 lůžek v období května – září. Dále připravujeme pět samostatných pokojů, které budou k dispozici na sezonu 2025.

 

 

Venkovní prostor byl uzpůsoben tak, aby v areálu mohlo proběhnout vše, včetně svatebního obřadu. Obřad tak můžete uspořádat kdekoliv v našich prostorách, projděte si všechna zákoutí a vyberte to, které bude Vašemu srdci a pocitu nejbližší.

 

V areálu ASKAHA nevaříme, je možné tak mít vlastní catering, vlastní nápoje, vlastní výzdobu, zajistit si koktejlový nebo sladký bar. Co jistě oceníte jsou však sady talířů, sklenic, karaf, šálků  ale také dostatek stolů a židlí, které nemusíte nikam složitě převážet.

 

Z naší strany Vám poskytneme také profesionální automat na kávu, výčep na tři druhy čepovaných nápojů. K dispozici Vám bude také vnitřní kuchyně vybavená lednicí, myčkou i sporákem. Ve venkovní kuchyní bude k dispozici také další lednice, velkoplošný gril a také sporák s troubou. 

 

Rádi vám doporučíme spolehlivé a ověřené dodavatele všech možných služeb od cateringu až po DJ pro Váš velký den.

 

Dalším zákoutím je naše venkovní kuchyně s velkoplošným grilem Kedar přilehlá bylinková zahrádka, kde najdete čerstvé bylinky, které můžete využít do nápojů nebo do salátů. Vše podle libosti, aktuální úrody a ročního období.

 

Zvířata a domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. Ohňostroje u nás pouštět nelze, ale na místo toho lze použít prskavky, které skvěle doladí atmosféru Vaší svatby. Pokud vyžadujete více ohně, máme k dispozici také ohniště, kde si můžete připravit romantický táborák. 

 

Abychom Vám usnadnili přípravy pro Váš svatební den, rádi zapůjčíme různé svatební dekorace. Samozřejmě můžete využít i služeb svatební koordinace,
která Vám připraví svatbu přesně podle Vašich představ.

 

 

Pro rezervaci Vašeho termínu využijte náš rezervační formulář. Rezervace je nezávazná. Jakmile nám dorazí, budeme Vás kontaktovat a rádi zašleme podrobnosti ohledně našeho pronájmu a podmínek.